تاریخ : پنج‌شنبه 16 آبان‌ماه سال 1392 | 11:57 | نویسنده : سید ذبیح موسوی
که ز نو شد محرم
 


سلام شاه قیام. سلام اقا. ای که همه تار تار قیام را شما تعریف میکنی به پود همه جور. منم اقا. هرمزدگان
 سلاخی شده. که قیام مردان و زنان حنایی من شروع نشده سر بریده شد. جایی در کربلای غرب به درفش قشون بابلی متقلب. منم اقا هرمزدگان. که علم های سیاه پوش من گواهند به ارادت به شما...منم اب و خاک سرزمین کهوران و کمنزیلان رمیده به بوته های خدا. اقا اینجا حالا شمریان لبخند میزنند و گداری به تظاهر به بریده دستهای عباس میگریند و اب بر سرزمین مردمان من حرام. به نیزه فرو رفته بر گرده علی اکبر اشک میریزند و دستهای گلپنگ های مردمان استوار چون نخل مرا به شقاوت قطع میکنند.سلام شاه مظلوم منبر های گپ و کوچک من. که تو خود خوب شاهدی بر صیانت فرهنگ قیام بر استبداد و زور. ولی اقا این روزها بار حرف زور زیاد است. یزیدیان و شمریان نقاب حرمت حرم اهل بیت به چهره کشانده و سر بریدنشان ملس است. فریب دادنشان صلاح است. و خلیفه بازیشان کرامت جامعه.وابن سعدها اقا بسط نشسته اند لابی گریشان را به هر که میخواهند ، تیر حرمله میکنند. گلوی کودکان من ، هرمزدگان را به سه شعله ای میدرند ، در نینوای پارسیان.


اقا، اقا ، اقا ، ای شاه شهیدان ای نو گل زینب... تو گواه باش به حق لگد مال شده مردمان خوس خوسی هرمزدگان. از انهایی که بر اجساد متبرک هرمزدگان اسب دواندند. این ملعونان کربلا خلق کرده روز، که به چاپلوسی ، خواجه گی خود را در فلان بیت ، پنهان میکند. او به حق قاتل علی اصغر است. قاتل عون و جعفر است. قاتل وهب نصرانیست. قاتل دمکراسی و خالق اب دهان به قیام دختران به پا خواسته من است.


این مرد بی شک شقی ترین ، سفاک ترین و ظالم ترین شمر زمانه است که به بهای چاپلوسیش به بهارستان خزیده.
اقا ، ای همه جان هرمزدگان به فدای لب تشنه ات، این منم و این که گفتم زمانه من است و تو ناجی و یاور مردم فقیر هرمزدگان باش. ای نماد علم های محرمی جغرافیای من.


یا حسینپیوندهای روزانه
آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 15795

  • بهترین هاست
  • غاز
  • ضایعات